Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko losse slave PIR sensor met 10m kabel en RJ12 voor de Lumiko 870550
Artikelnummer: 870555 Type: PLF-IB-PIRS10 EAN: 8716643026032

Lumiko losse slave PIR sensor met 10m kabel en RJ12 voor de Lumiko 870550
Artikelnummer: 870555 | Type: PLF-IB-PIRS10 | EAN: 8716643026032
Losse slave sensor als uitbreiding op de 870550 (PLF-IB-PIR) en schakelblok 870565. De sensor wordt geleverd inclusief 10m kabel voorzien van dubbele RJ12 plug en dubbele RJ12 connector voor het doorkoppelen naar eventuele volgende slave sensoren.
LET OP: Vanaf november 2025 is de 870550 vernieuwd naar de G3 versie. Deze slave sensor is enkel geschikt voor de voorganger. Gebruik voor de G3 versie de G3 slave sensor 870556!
- Slave sensor tbv de 'oude' 870550!
- Niet geschikt voor de 870550 G3!
- Inclusief 10 meter kabel en dubbele connector
- IP44
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Aanwezigheidsmelder |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Locatie | Plafond |
| Scanhoek | 360 ° |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Optimale montagehoogte | 2.5 m |
| Max. montagehoogte | 5 m |
| Bereik | Ø - 7m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 7 m |
| Max. aantal slave sensoren | 5 st |
| Aansluiting sensor | RJ12 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aanspreekhelderheid | 10 - 2000 lx |
| Bediening op afstand | |
| Met afstandsbediening | |
| Constantlichtregeling | |
| HVAC-aansturing | |
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Inbouwhoogte | 50 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Inbouwdiameter | 65 mm |
| Inbouwdiepte | 38 mm |
| Lengte aansluitkabel | 10000 mm |
| Type connector | Accessoire |
| Slave sensoren beschikbaar | |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 1 - 360 ° |
| Max. presentiebereik | 165 m² |
| Aansluitwijze | Accessoire |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Geschikt voor draadloos | |
| Gedwongen uitschakeling | |
| Met aansluitkabel | |
| Inclusief Lensmasker | |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | |
| Koppelbaar aan netwerk | |
| Geschikt als master | |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Compatible met Casambi | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Met alarmfunctie | |
| Met akoestische sensor | |
| Vrije dierzone | |
| Transparant | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Geschikt voor wandmontage - oud | |
| Opnemertype | Passief infrarood |
| Temperatuur | 0 - 45 °C |
| Met DALI interface | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Type component | Sensor |
| Protocol | Aan/Uit |