Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko bewegingsmelder opbouw IP65 PIR 12-24VAC/ 11-32VDC 1000W, wit
Artikelnummer: 870052 Type: WATCHER-12V EAN: 8716643026827

Lumiko bewegingsmelder opbouw IP65 PIR 12-24VAC/ 11-32VDC 1000W, wit
Artikelnummer: 870052 | Type: WATCHER-12V | EAN: 8716643026827
Eenvoudige maar kwalitatief zeer goede infrarood bewegingsmelder. De schakeltijd, luxwaarde en detectie-afstand zijn instelbaar. De Watcher 150 is geschikt voor opbouw maar ook voor onderbouw. Door de compacte afmetingen heeft dit product veel toepassingsmogelijkheden.
De Watcher-12V is speciaal uitgevoerd voor zwakstroom systemen.
- Aansluitspanning; 12 - 24VAC of 11 - 32VDC
- Schakelvermogen; 100W LED
- IP65
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Bewegingsmelder |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Montagewijze | Opbouw |
| Locatie | Universeel voor wand en plafond |
| Scanhoek | 180 ° |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Oppervlakte Detectieveld | 120 m² |
| Oppervlakte Detectieveld (Max. Hoogte) | 300 m² |
| Optimale montagehoogte | 2 m |
| Max. montagehoogte | 5 m |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 6 m |
| Bereik | m1 - 12m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 12 m |
| Aansluiting sensor | Geïntegreerd |
| LED verlichting | 100 W |
| Ohmse belasting in Watt | 1000 W |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Aanspreekhelderheid | 10 - 10000 lx |
| Min. nalooptijd | 5 s |
| Max. nalooptijd | 12 min |
| Bediening op afstand | |
| Met afstandsbediening | |
| Constantlichtregeling | |
| HVAC-aansturing | |
| Breedte | 73.5 mm |
| Lengte | 119.5 mm |
| Hoogte | 87.5 mm |
| Diepte | 119.5 mm |
| Type connector | Bewegings- en aanwezigheidsmelder |
| Slave sensoren beschikbaar | |
| Diameter reikwijdte op vloer (Max. hoogte) | 20 m |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Soort contact | Relais |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Oppervlaktebescherming | Accessoire |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Spanningstype | AC/DC |
| Max. inschakelstroom | 78 A |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 1 - 180 ° |
| Zwenkbereik sensor, horizontaal | 0 - 90 ° |
| Zwenkbereik sensor, verticaal | 0 - 130 ° |
| Nom. spanning | 11 - 32 V |
| Max. schakelvermogen | 1000 W |
| Max. schakelvermogen LED | 100 W |
| Max. presentiebereik | 300 m² |
| Eigen verbruik | 0.5 W |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Geschikt voor draadloos | |
| Gedwongen uitschakeling | |
| Met aansluitkabel | |
| Inclusief Lensmasker | |
| Nul doorgang bestuurd relais | |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | |
| Koppelbaar aan netwerk | |
| Compatible met Casambi | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Dimfunctie aanwezig | |
| Met alarmfunctie | |
| Met akoestische sensor | |
| Transparant | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Geschikt voor wandmontage - oud | |
| Opnemertype | Passief infrarood |
| Temperatuur | -20 - 50 °C |
| Met DALI interface | |
| Type component | Sensor |