Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Rond Lumiko modulair inbouw armatuur, 78mm, zwart, kantelbaar
Artikelnummer: 868786 Type: LIA-LM-RK78-ZW EAN: 8716643073289

Rond Lumiko modulair inbouw armatuur, 78mm, zwart, kantelbaar
Artikelnummer: 868786 | Type: LIA-LM-RK78-ZW | EAN: 8716643073289
Dit ronde kantelbare armatuur is geschikt voor de Lumiko modulair LED modules. De binnenring van het armatuur is kantelbaar waardoor de verlichting naar wens gericht kan worden. Combineer het armatuur met één van de LED modules en een geschikte driver voor een snelle installatie.
- Ø78mm Buitenmaat
- Ø67mm Gatmaat
- Ook in wit verkrijgbaar (868553)
- Geschikt voor Lumiko Modulair LEDspots
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Montagewijze | Inbouw |
| Type toebehoren/onderdelen | Inbouwbehuizing |
| Type connector | Armatuur |
| Geschikt voor | Modulair spots |
| Voor aantal spots | 1 |
| Type | Rond |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Diameter | 78 mm |
| Toebehoren | |
| Onderdeel | |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9004 |
| Binnendiameter | 44 mm |
| Inbouwdiameter | 67 mm |