Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Ronde inbouw armatuur met inzetreflector, wit, 95mm
Artikelnummer: 868613 Type: LIA-IRF-R95-W60 EAN: 8716643062450

Ronde inbouw armatuur met inzetreflector, wit, 95mm
Artikelnummer: 868613 | Type: LIA-IRF-R95-W60 | EAN: 8716643062450
Dit ronde armatuur is geschikt voor de Lumiko modulair LED modules en naar wens aan te passen. Standaard is het armatuur voorzien van een witte reflector maar deze kan vervangen worden voor een zwarte versie of een gouden variant voor een extra warme uitstraling. Combineer het armatuur met één van de LED modules en een geschikte driver.
- Ø95mm Buitenmaat
- Ø80mm Gatmaat
- Kantelbaar
- Reflector uitwisselbaar
- Geschikt voor Lumiko Modulair LEDspots
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Montagewijze | Inbouw |
| Type toebehoren/onderdelen | Inbouwbehuizing |
| Type connector | Armatuur |
| Geschikt voor | Modulair spots |
| Voor aantal spots | 1 |
| Type | Rond |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Aluminium |
| Diameter | 95 mm |
| Toebehoren | |
| Onderdeel | |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Binnendiameter | 44 mm |
| Inbouwdiameter | 80 mm |
| Inbouwhoogte met Bonvino (6,6W) spot | 83 mm |
| Inbouwhoogte met Boreano (12,4W) spot | 103 mm |