Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Siena COB richtbare LED spot wit 3,1W, 350mA, 2700K
Artikelnummer: 863710 Type: LCB-SPOT-62RB-EWW-WH EAN: 8716643073128

Lumiko Siena COB richtbare LED spot wit 3,1W, 350mA, 2700K
Artikelnummer: 863710 | Type: LCB-SPOT-62RB-EWW-WH | EAN: 8716643073128
***Vernieuwd model, verbeterde efficiëntie***
De Lumiko Siena LED-spot is een stijlvolle inbouwspot die naadloos in het plafond wordt verwerkt. Met een minimale inbouwdiepte van slechts 29 mm is deze spot geschikt voor vrijwel elk plafond, zelfs als de ruimte beperkt is. Beschikbaar in wit, zwart en RVS past deze spot in elke interieurstijl. Voor een eenvoudige installatie kun je de spot direct combineren met de Lumiko minidriver (art. nr. 860300).
- Vlakke inbouw
- CRI >95
- 458lm, energielabel C
- 29mm inbouwdiepte
- Richtbaar
- Voorzien van plug-and-play kabel voor eenvoudig aansluiten
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Spot |
| Onderdeel serie | Siena |
| Montagewijze | Inbouw |
| Dimbaar | |
| Lichtkleur categorie | Extra warm wit |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom | 0 - 458 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 458 lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 148 lm/W |
| Nom. stroom | 0 - 350 mA |
| Nom. spanning | 8.8 - 8.8 V |
| Spanningstype | DC |
| Max. systeemvermogen | 3.1 W |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | C |
| Stralingshoek | 40 ° |
| Inbouwhoogte | 29 - 29 mm |
| Lengte | 62 mm |
| Breedte | 62 mm |
| Hoogte/diepte | 29 mm |
| Buitendiameter | 62 mm |
| Inbouwbreedte | 50 - 55 mm |
| Inbouwdiameter | 50 - 55 mm |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP44 |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Accessoire |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor pendelophanging | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Geschikt voor lampvermogen | 3.1 - 3.1 W |
| Geschikt voor truss montage | |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | |
| Geschikt voor stroomrailmontage | |
| Geschikt voor klemmontage | |
| Verstelbaarheid | Draaibaar en zwenkbaar |
| Met bewegingssensor | |
| Met lichtsensor | |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met lichtbron | |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | |
| Type ledchip | COB LED |
| Lichtkleur | 2700K |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Geschikt voor opbouwmontage | |
| Geschikt voor inbouwmontage | |
| Optiek | Lens |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Aansluitkabel | 100 cm |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Lichtuittrede | Direct |
| Inbouwhoogte/diepte | 27 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Stekker |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM1 |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | |
| Niet dimbaar | |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
