Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko programmeerunit voor noodstroom driver 860730 | 860735
Artikelnummer: 860735 Type: LNU-PROG-UNIT EAN: 8716643063884

Lumiko programmeerunit voor noodstroom driver 860730 | 860735
Artikelnummer: 860735 | Type: LNU-PROG-UNIT | EAN: 8716643063884
Programeerunit tbv universele noodstroomdriver 860730.
Unit wordt compleet geleverd met aansluitkabels. Instellen van mA of V kan rechtstreeks met de programeerunit op locatie waardoor dit geen extra tijd in beslag neemt. Voor uitgebreidere instellingen kan hij gekoppeld worden aan een pc of laptop. Het is niet noodzakelijk de driver aan te sluiten voor het programmeren.
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type component | Accessoire |
| Toepassing | Mono (1ch) |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor buitengebruik | |
| Lengte | 110 mm |
| Breedte | 70 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Nom. (meet)frequentie | 50 Hz |
| Behuizing kleur | Wit |
| Met bekabeling | |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 60 Hz |
| Overbelastingsbeveiliging | |
| Overtemperatuurbeveiliging | |
| Dimmen D4i | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimbaar | |
| Bediening via Bluetooth | |
| Dimbaar Dali-2 | |
| Compatible met Casambi | |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Dimbaar RF | |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Dimbaar 10 V | |
| Dimbaar LineSwitch | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Dimbaar DALI | |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | |
| Dimbaar DMX | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Dimbaar Touch and Dim | |
| Dimbaar DSI | |
| Dimbaar Zigbee | |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Incl. Plug and play connector | |
| Aantal kleurkanalen | 1 |
| DIN-railmontage | |
| Bediening via Matter |