Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Led driver constante stroom 350-700mA 10W 1CH Zigbee | 860640
Artikelnummer: 860640 Type: LD-CC-10W-ZG EAN: 8716643076082

Lumiko Led driver constante stroom 350-700mA 10W 1CH Zigbee | 860640
Artikelnummer: 860640 | Type: LD-CC-10W-ZG | EAN: 8716643076082
Compacte Zigbee LED driver met een maximaal vermogen van 10 Watt. Deze driver kan moeiteloos geïntegreerd worden in diverse Zigbee apps zoals Philips HUE of KlikAanKlikUit.
- Compact model
- Zigbee
- 350, 450, 600 of 700mA
- 10W maximaal vermogen
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type led driver | Constante stroom | Led spots |
| Protocol | Zigbee |
| Uitgang | Instelbaar |
| Type component | Led driver |
| Type connector | Dynamisch |
| Toepassing | Mono (1ch) |
| Uitgangsvermogen | 1 - 10 W |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Uitgangsspanning | 6 - 28 V |
| Ingangsspanning | 200 - 240 V |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Uitgangsstroom | 350 - 700 mA |
| Constante stroom instelbaar | |
| Instelbaar via | Dipswitches |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Geschikt voor buitengebruik | |
| Lengte | 103.7 mm |
| Breedte | 53 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Omgevingstemperatuur | -20 - 45 °C |
| Behuizing kleur | Wit |
| Met bekabeling | |
| Aantal kanalen | 1 |
| Aantal XPG LED van 2.1W / 700mA | 2 - 4 |
| Aantal COB LED van 3.1W / 350mA | 1 - 3 |
| Aantal COB LED van 6.6W / 700mA | 1 - 1 |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 60 Hz |
| Zelfstandig werkend | |
| SELV | |
| Overbelastingsbeveiliging | |
| Beveiliging voor temperatuur | |
| Overtemperatuurbeveiliging | |
| Beveiliging voor kortsluiting | |
| Beveiliging voor overbelasting | |
| Kortsluitbeveiliging | |
| Dimmen D4i | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimbaar | |
| Bediening via Bluetooth | |
| Dimbaar Dali-2 | |
| Compatible met Casambi | |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Dimbaar RF | |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Dimbaar 10 V | |
| Dimbaar LineSwitch | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Dimbaar DALI | |
| Dimming programmeerbaar | |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | |
| Dimbereik | 1 - 100 % |
| Dimbaar DMX | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Dimbaar Touch and Dim | |
| Dimbaar DSI | |
| Dimbaar Zigbee | |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Dimbaar met push-button | |
| Incl. Plug and play connector | |
| Aantal kleurkanalen | 1 |
| DIN-railmontage | |
| Bediening via Matter |
