Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko led driver IP67 constante spanning 12V max 60W | 860112
Artikelnummer: 860112 Type: LB-LD-12V-60WD EAN: 8716643046573

Lumiko led driver IP67 constante spanning 12V max 60W | 860112
Artikelnummer: 860112 | Type: LB-LD-12V-60WD | EAN: 8716643046573
12Vdc LEDdriver geschikt voor buitengebruik. Deze LEDvoeding is reeds voorzien van bekabeling en kan gebruikt worden voor LEDspots of LEDstrips op 12Vdc.
- 12Vdc
- Max. 60W
- IP67
- 150 x 53 x 35mm (LxBxH)
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type led driver | Constante spanning | Ledstrips |
| Uitgang | 12Vdc |
| Type component | Led driver |
| Type connector | Statisch |
| Toepassing | Mono (1ch) |
| Uitgangsvermogen | 1 - 60 W |
| Behuizing | Metaalbehuizing |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Uitgangsspanning | 12 - 12 V |
| Ingangsspanning | 90 - 305 V |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Geschikt voor buitengebruik | |
| Lengte | 150 mm |
| Breedte | 53 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Arbeidsfactor | 0.95 |
| Max. inschakelstroom | 50 A |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Met bekabeling | |
| Aantal kanalen | 1 |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 60 Hz |
| Zelfstandig werkend | |
| SELV | |
| Overbelastingsbeveiliging | |
| Overtemperatuurbeveiliging | |
| Beveiliging voor overbelasting | |
| Kortsluitbeveiliging | |
| Dimmen D4i | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 8 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 16 |
| Dimbaar | |
| Modulatie PWM | |
| Bediening via Bluetooth | |
| Dimbaar Dali-2 | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Compatible met Casambi | |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Dimbaar Z-wave | |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Dimbaar RF | |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Dimbaar 10 V | |
| Dimbaar LineSwitch | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Dimbaar DALI | |
| Dimming programmeerbaar | |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | |
| Dimbaar DMX | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Dimbaar Touch and Dim | |
| Dimbaar DSI | |
| Dimbaar Zigbee | |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Dimbaar met push-button | |
| Incl. Plug and play connector | |
| Aantal kleurkanalen | 1 |
| DIN-railmontage | |
| Bediening via Matter |