Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Opbouw schemerschakelaar 230V 10A lux instelbaar + DCF tijdschakelklkok | 840007
Artikelnummer: 840007 Type: LIGHTGUARD/KL EAN: 8716643015869

Lumiko Opbouw schemerschakelaar 230V 10A lux instelbaar + DCF tijdschakelklkok | 840007
Artikelnummer: 840007 | Type: LIGHTGUARD/KL | EAN: 8716643015869
Opbouw schemerschakelaar Lightguard/KL is naast een gevoelige luxmeter voorzien van DCF klok met de optie voor het instellen van 7 verschillende programma's. Hierdoor stel je niet alleen in bij welke lichtsterkte de verlichting in- of uit moet schakelen maar kun je ook aangeven op welke dagen/ tijden dit wel of niet moet gebeuren. Op deze manier kan de verlichting zo ingesteld worden dat deze inschakelt bij zonsondergang maar tussen bijvoorbeeld 23:00 en 5:00 uitgeschakeld wordt om lichtvervuiling tegen te gaan. Bij het programmeren kunnen ook de dagen ingesteld worden, een ander schema in het weekend is dan ook mogelijk bijvoorbeeld.
De DCF klok staat garant voor de actuele tijd en ook de overgang van zomer- naar wintertijd wordt automatisch verwerkt.
- Compacte behuizing.
- IP54 (stof en plensdicht)
- Kabelinvoer van onder of achterzijde.
- Schakel tot 500VA/ 400W LEDverlichting.
- Relais met stabiele nuldoorgangschakeling
- Schemerschakelaar + weekklok voor 7 programma's.
- Met schakelvertraging (voorkomt onnodige inschakeling).
- DCF klok voor acurate tijdsinstelling en automatische zomer-/ wintertijd instelling.
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type connector | Opbouw |
| Uitvoering sensor | Lichtsensor ingebouwd |
| Montagewijze | Opbouw |
| Soort contact | Relais |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 7030 |
| Inschakelhelderheid | 5 - 300 lx |
| Uitschakelhelderheid | 10 - 600 lx |
| Lux instelbaar | |
| Uitschakelvertraging | 60 s |
| Inschakelvertraging | 60 s |
| Nul doorgang bestuurd relais | |
| Max. schakelvermogen | 2300 W |
| Max. schakelvermogen LED | 400 W |
| LED verlichting | 1 - 400 W |
| Elektronische voorschakelapparaten | 1 - 900 VA |
| Max. schakelstroom (ohmse belasting) | 10 A |
| Ohmse belasting in Watt | 1 - 2300 W |
| Spaarlampen | 900VA |
| Eigen verbruik | 0.5 W |
| C-Belasting | |
| Met automatische nachtuitschakeling | |
| Materiaal | Kunststof |
| Nom. spanning | 230 V |
| Spanningstype | AC |
| Temperatuurbestendigheid | -25 - 50 |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Lengte | 128 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 42 mm |
| Zwenkbaar | |
| LED-indicatie | |
| Met DALI interface | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Transparant |