Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit uitkniptang voor bedradingskokers met een uitsparing 16x32mm | 600183
Artikelnummer: 600183 Type: M6T EAN: 8714017601236

Canalit uitkniptang voor bedradingskokers met een uitsparing 16x32mm | 600183
Artikelnummer: 600183 | Type: M6T | EAN: 8714017601236
Deze Canalit uitkniptang voor bedradingkokers met een uitsparing van 16 x 32 mm is geschikt voor het uitknippen van kunststof bedradingkokers (PVC en PC/ABS). Zorgt voor strakke, braamvrije knipranden zonder nabewerking. Uitsparingen kunnen eenvoudig worden vergroot door meerdere knipbewegingen naast elkaar. Voorzien van openingsveer, openingsbegrenzing en vergrendeling voor gecontroleerd gebruik.
Gebruik:
U breekt de losse tanden af met uw hand. Vervolgens knipt u met de uitkniptang de onderste rand eenvoudig in één beweging. Hierna kunt u de bekabeling makkelijk uit het kanaal geleiden.
- Inkepingen kunnen worden vergroot door meerdere keren naast elkaar te knippen
- Met openingsveer, openingsbegrenzing en vergrendeling
- Uitsparing: 16 x 32 mm
- Lengte: 26 cm
- Per stuk verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Lengte | 260 mm |
| Kopbreedte | 56 mm |
| Kophoogte | 17 mm |
| Handgreepkap | Kunststof huls |
| Greepuitvoering | 1-Component |
| Oppervlaktebescherming | Gebruineerd |
| Gewicht | 403 g |
| Oppervlaktebehandeling | Accessoire |