Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Mepac universele montageplaat met bijbehorende koppelstukken | 476010
Artikelnummer: 476010 Type: MK-MONT-PL-BLK EAN: 8714017601885

Mepac universele montageplaat met bijbehorende koppelstukken | 476010
Artikelnummer: 476010 | Type: MK-MONT-PL-BLK | EAN: 8714017601885
Er komt steeds meer apparatuur bij in de meterkast. Denk hierbij aan CCTV en alarm apparatuur, modems, routers, domotica systemen, etc. Om alles een plek te geven moeten we de meterkast slim indelen. Deze universele montageplaat biedt daar de oplossing voor.
Deze universele montageplaat past direct op de vlakke achterwand of middels speciaal ontworpen hulpstukken over de bestaande elektra leidingen en zorgt daardoor voor een efficiënt gebruik van de ruimte in de meterkast. Dankzij een handig schuifsysteem plaatst u randapparatuur door middel van diverse slimme hulpstukken veilig en snel op de montageplaat.
- Alle benodigdheden in één pakket Modulair uitbreidbaar aan alle zijden met bijgeleverde koppelstukken
- Een snelle oplossing om randapparatuur en bedrading professioneel en netjes weg te werken
- Net zo breed als een standaard groepenkast Over de buizen te plaatsen met afstandhouders Met klembeugels aan buizen te bevestigen Halogeenvrij
- Compact en functioneel Materiaal: ABS
- 350 mm (L) x 230 mm (B) x 10 mm (D)
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Slimme Meterkastplaat |
| Type toebehoren/onderdelen | Montageframe |
| Toebehoren | |
| Onderdeel | |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Acrylnitril butadien styrol (ABS) |
| Lengte | 350 mm |
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 10 mm |