Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Spiraalslang met een bundelbereik van 20,0 tot 90,0mm Transp
Artikelnummer: 470100 Type: SPIR.1619 TR EAN: 8716643012929

Spiraalslang met een bundelbereik van 20,0 tot 90,0mm Transp
Artikelnummer: 470100 | Type: SPIR.1619 TR | EAN: 8716643012929
Spiraalslangen bieden een praktische oplossing voor het bundelen en beschermen van kabels in elektrotechnische installaties. Dankzij de spiraalvorm is de slang flexibel, eenvoudig aan te brengen en geschikt voor omgevingen waar regelmatig kabels toegevoegd of verwijderd worden. Deze spiraalslang heeft een bundelbereik van 20,0 tot 90,0mm en is transparant uitgevoerd.
Ander bundelbereik nodig? Het assortiment gaat van 1,5 mm tot 90mm en elke maat is beschikbaar in transparant en zwart.
Inhoud verpakking: 10 Meter in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type connector | Spiraalslang |
| Lengte | 10 m |
| Nom. diameter | 16 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyethyleen (PE) |
| Kleur | Transparant |
| Transparant | |
| Bedrijfstemperatuur | 1 - 80 °C |
| Brandwerende eigenschappen | Conform UL94 V2 |
| Halogeenvrij | |
| UV-bestendig | |
| Wanddikte | 1.5 mm |
| Spiraalbreedte | 19 mm |
| Bundeldiameter | 20 - 90 mm |
| Doorslagspanning | 25 kV |