Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Mepac bundelband met label 200 x 2,5 mm transparant 100 stuks | 457105
Artikelnummer: 457105 Type: BPA-LBL200x2,5N EAN: 8714017600314

Mepac bundelband met label 200 x 2,5 mm transparant 100 stuks | 457105
Artikelnummer: 457105 | Type: BPA-LBL200x2,5N | EAN: 8714017600314
Deze bundelbanden zijn uitstekend voor markeren, coderen, identificeren en bundelen. Met een afmeting van 200 mm x 2,5 mm en een label van 25 x 8 mm bieden ze voldoende ruimte voor handgeschreven of gedrukte informatie. De bundelbanden zijn voorzien van een markeerlabel, labelplaatje en tekstplaatje, waardoor ze geschikt zijn voor diverse toepassingen. Ze zijn zowel beschrijfbaar als geschikt voor stickers. De transparante uitvoering zorgt voor een onopvallende bevestiging. Verkrijgbaar in een verpakking van 100 stuks, bieden ze een veelzijdige oplossing voor alle markeer- en bundelbehoeften.
- Bundelband transparant, labelformaat: 25 x 8 mm
- Met horizontale markeerlabel, labelplaatje, tekstplaatje
- Markeren, coderen, identificeren, bundelen
- Beschrijfbaar en/of stickeren
Inhoud verpakking: 100 Stuks in Zak

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Bundelband met label |
| Kleur | Wit |
| Breedte band | 2.5 mm |
| Bandlengte | 200 mm |
| Banddikte | 1 mm |
| Bundeldiameter | 10 - 50 mm |
| Montagetemperatuur | -10 - 45 °C |
| Type connector | Binnenvertand |
| Bandsluiting | Kunststoflipje/-nok |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | |
| Detecteerbaar | |
| Transparant | |
| Fluorescerend | |
| Tekststrook | Tegen de bundel |
| Heropenbare sluiting | |
| Bevestigingswijze | Geen |
| UV-stabiel conform ASTM D6779 | |
| UL-toelating | |
| Minimale treksterkte | 90 N |
| Breek-Sterkte in Kilogram | 9.17 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -15 - 60 °C |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V2 |
