Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Mepac bundelband met stalen lip 140x3,5mm zwart 100 stuks | 453228
Artikelnummer: 453228 Type: BPA-S 140/3,5 Z EAN: 8714177024593

Mepac bundelband met stalen lip 140x3,5mm zwart 100 stuks | 453228
Artikelnummer: 453228 | Type: BPA-S 140/3,5 Z | EAN: 8714177024593
Deze zwarte bundelbanden van 140 mm lengte en 3,5 mm breedte hebben een vierkante kop met een roestvrijstalen spantand, wat een grotere weerstand tegen kou en meer stabiliteit biedt bij installaties die onderhevig zijn aan trillingen. Voorzien van een RVS (klasse A4) vergrendelingslip voor de hoogste trekweerstand. Door de bredere stalen lip zijn deze bundelbanden meer dan 30% sterker dan andere merken. Verpakt per 100 stuks in een handige hersluitbare verpakking, bieden deze bundelbanden een robuuste en duurzame oplossing voor diverse bevestigingsbehoeften.
- Bandlengte 140 mm - Breedte band 3.5 mm
- Bundeldiameter 2.5-36 mm
- Materiaal: nylon (PA6.6), vlamdovend UL V2 klasse
- Hoge trekweerstand met RVS (klasse A4) vergrendelingslip
- Extra sterk ontwerp door bredere stalen lip
- Weerbestendig, biedt uitzonderlijke kou- en trillingbestendigheid
- 100 stuks in duurzame hersluitbare verpakkingen
Inhoud verpakking: 100 Stuks in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Bundelband met stalen lip |
| Kleur | Zwart |
| Breedte band | 3.5 mm |
| Bandlengte | 140 mm |
| Banddikte | 1 mm |
| Bundeldiameter | 3 - 36 mm |
| Montagetemperatuur | -20 - 45 °C |
| Type connector | Zonder vertanding |
| Bandsluiting | Stalen nok |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | |
| Detecteerbaar | |
| Transparant | |
| Fluorescerend | |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | |
| Bevestigingswijze | Geen |
| UV-stabiel conform ASTM D6779 | |
| UL-toelating | |
| Minimale treksterkte | 180 N |
| Breek-Sterkte in Kilogram | 18.35 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 85 °C |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V2 |
