Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Mepac plakzadel 19x19mm transparant 100 stuks | 452120
Artikelnummer: 452120 Type: BP 20 T EAN: 8714017521206

Mepac plakzadel 19x19mm transparant 100 stuks | 452120
Artikelnummer: 452120 | Type: BP 20 T | EAN: 8714017521206
Mepac bundelbanden met een maximale breedte van 3,6 mm kunnen eenvoudig gemonteerd worden met een plakzadel, ook wel kleefzadel of plakvoet genoemd. De dubbelzijdige tape op de plakzadels garandeert een hoge kleefkracht en een veilige en duurzame bevestiging. Plakzadels zijn met name geschikt op plaatsen waar geen gebruik gemaakt kan worden van schroeven. De zelfklevende plakzadels zijn ook voorzien van een schroefgat.
- Lengte x breedte:19 x 19 mm
- Maximale breedte bundelband: 3.6 mm
- Bestand tegen alcohol en vetten
- Materiaal: Nylon PA6.6
- Voorzien van schroefgat en dubbelzijdige tape
Inhoud verpakking: 100 Stuks in Zak

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Lengte | 19 mm |
| Breedte | 19 mm |
| Bevestigingswijze | Plakken en schroeven |
| Diameter bevestigingsgat | 4.5 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | 9983 |
| Kleur | Wit |
| Detecteerbaar | |
| Onderdeel serie | Zadels |
