Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Mepac zelfklevende kabelbeugel 22/25mm zwart 50 stuks | 447237
Artikelnummer: 447237 Type: ZK 22/25 Z EAN: 8714017472379

Mepac zelfklevende kabelbeugel 22/25mm zwart 50 stuks | 447237
Artikelnummer: 447237 | Type: ZK 22/25 Z | EAN: 8714017472379
De Mepac Zelfklevende kabelbeugel 22/25mm is een gebruiksvriendelijke oplossing voor het beheren en bevestigen van draden, snoeren en kabels. Voorzien van een ratelclip voor een veilige en verstelbare bevestiging, is deze kabelbeugel geschikt voor buis en kabel met diameters van 22 tot 25 mm. De sterke zelfklevende kleefband zorgt voor een betrouwbare montage op vrijwel elk schoon, glad en vetvrij oppervlak. Vervaardigd uit UL goedgekeurd Nylon PA 6.6, 94V-2, combineert de kabelbeugel duurzaamheid met een hoge mate van betrouwbaarheid voor diverse installatievereisten.
- Vastzetten en geleiden van kabels kabelbundels, slangen, draden etc.
- Geschikt voor buisdiameter 22 - 25 mm
- Montage: voorzien van sterk hechtend kleefband
- Plakken voorkomt boren of schroeven
- Materiaal: UL approved Nylon PA 6.6, 94V-2
- Geschikt voor vele gecoate ondergronden
Inhoud verpakking: 50 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Kabelbeugel zelfklevend |
| Geschikt voor diameter | 22 - 25 mm |
| Gesloten | |
| Materiaal | Kunststof |
| Rijgbaar | |
| Max. aantal buizen | 1 |
| Bevestigingswijze | Zelfklevend |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 80 °C |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | |
| UV-bestendig | |
| Geschikt voor buisdiameter | 22 - 25 mm |
| Schietbaar |