Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Mepac plugclip schroef duo grijs 16-19mm 100 stuks | 421765
Artikelnummer: 421765 Type: DPCS 16/19 G EAN: 8714017217659

Mepac plugclip schroef duo grijs 16-19mm 100 stuks | 421765
Artikelnummer: 421765 | Type: DPCS 16/19 G | EAN: 8714017217659
Werk snel en efficiënt met de Mepac duo plugclip. De Mepac duo plugclip schroef 16/19mm grijs is geschikt voor een stevige bevestiging van leidingen of kabels op harde ondergronden zoals beton, baksteen of metselwerk. Deze universele grijze plugclip is ontworpen voor buis- en kabeldiameters van 16 tot 19 mm en zorgt voor een nette en veilige installatie.
Voor de installatie van Mepac plugclips hoeft enkel een gat in de ondergrond te worden geboord waarna de plugclip hier rechtstreeks in bevestigd kan worden. De Mepac clip is vervaardigd uit UV-gestabiliseerd polyethyleen (PE), wat zorgt voor een lange levensduur. De thermisch verzinkte hardstalen veiligheidsnagel biedt extra zekerheid en stevigheid.
- Geschikt voor buisdiameter 16 - 19 mm
- Dubbele uitvoering - max. aantal buizen: 2
- Spijkerlengte is 40 mm
- Materiaal: polyethyleen (PE), UV gestabiliseerd
- Halogeenvrij
- Temperatuurbereik: -40°C tot +90°C, montage tot -20°C
Inhoud verpakking: 100 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Plugclip |
| Type | Plugclip |
| Geschikt voor diameter | 16 - 19 mm |
| Kleur clip | Grijs |
| Dubbele uitvoering | |
| Bevestigingswijze | Schroef |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Spijkerlengte | 42 mm |
| Spijkerdiameter | 3 mm |
| Gehard stalen spijker | |
| Met spijker | |
| Buisvergrendeling | |
| Materiaalkwaliteit | Polyethyleen (PE) |
| Met schroef | |
| Schroeflengte | 37 mm |
| Schroevendiameter | 3 mm |
| Bevestigingsdiepte | 40 mm |
| Kleur | Grijs |