Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Mepac schroefclip crème 16-19mm T10 100 stuks | 421525
Artikelnummer: 421525 Type: SC 16/19 C EAN: 8714017604343

Mepac schroefclip crème 16-19mm T10 100 stuks | 421525
Artikelnummer: 421525 | Type: SC 16/19 C | EAN: 8714017604343
Schroefclip voor bevestiging van buizen en kabels van 16 t/m 19mm. De bekende Mepac spijkerclip maar dan uitgevoerd met een schroef voor plekken waar weinig ruimte is of waar trillingen door het slaan niet gewenst zijn. Werk schoon, netjes en zonder geluidsoverlast en voorkom het afschakelen van groepen door trillingen op de achterwand van de meterkast. De schroefclip is uitgevoerd met een T10 kop waardoor hij eenvoudig te monteren en demonteren is.
- Geschikt voor buisdiameter: 16 - 19 mm
- Kleur: Crème
- Schroefkop: Torx 10 voor een slipvrije bevestiging
- Materiaal clip: Polyethyleen (PE), UV gestabiliseerd
- Halogeenvrij
- Temperatuurbereik: -40°C tot +90°C, montage tot -20°C
Inhoud verpakking: 100 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Schroefclip |
| Type | Schroefclip |
| Geschikt voor diameter | 16 - 19 mm |
| Kleur clip | Wit |
| Dubbele uitvoering | |
| Bevestigingswijze | Schroef |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Gehard stalen spijker | |
| Breedte opening | 15 mm |
| Hoogte opening | 15 mm |
| Transparant | |
| Met spijker | |
| Buisvergrendeling | |
| Materiaalkwaliteit | Polyethyleen (PE) |
| Met schroef | |
| Schroeflengte | 30 mm |
| Schroevendiameter | 3 mm |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Bevestigingsdiepte | 10 mm |
| Kleur | Wit |