Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Mepac plugclip schroef wit 11-15mm 100 stuks | 421454
Artikelnummer: 421454 Type: PCS 11/15 W EAN: 8714017214542

Mepac plugclip schroef wit 11-15mm 100 stuks | 421454
Artikelnummer: 421454 | Type: PCS 11/15 W | EAN: 8714017214542
De Mepac plugclip schroef 11/15mm wit is geschikt voor een stevige bevestiging van leidingen of kabels op harde ondergronden zoals beton, baksteen of metselwerk. Deze witte plugclip is ontworpen voor buisdiameters van 11 tot 15 mm en zorgt voor een nette en veilige installatie.
Voor de installatie van Mepac plugclips hoeft enkel een gat in de ondergrond te worden geboord waarna de plugclip hier rechtstreeks in bevestigd kan worden. De Mepac clip is vervaardigd uit UV-gestabiliseerd polyethyleen (PE), wat zorgt voor een lange levensduur. De thermisch verzinkte hardstalen veiligheidsnagel biedt extra zekerheid en stevigheid.
- Geschikt voor buisdiameter 11 - 15 mm
- Spijkerlengte is 25 mm
- Materiaal: polyethyleen (PE), UV gestabiliseerd
- Halogeenvrij
- Temperatuurbereik: -40°C tot +90°C, montage tot -20°C
Inhoud verpakking: 100 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Plugclip |
| Type | Plugclip |
| Geschikt voor diameter | 11 - 15 mm |
| Kleur clip | Wit |
| Dubbele uitvoering | |
| Bevestigingswijze | Schroef |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Gehard stalen spijker | |
| Met spijker | |
| Buisvergrendeling | |
| Materiaalkwaliteit | Polyethyleen (PE) |
| Met schroef | |
| Schroeflengte | 37 mm |
| Schroevendiameter | 3 mm |
| Bevestigingsdiepte | 40 mm |
| Kleur | Wit |