Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Mepac plugclip nagel transparant 19-22mm 100 stuks | 421406
Artikelnummer: 421406 Type: PCN 19/22 T EAN: 8714017214061

Mepac plugclip nagel transparant 19-22mm 100 stuks | 421406
Artikelnummer: 421406 | Type: PCN 19/22 T | EAN: 8714017214061
Werk efficiënter door gebruik te maken van de Mepac plugclip. De Mepac plugclip nagel 19/22mm wit is geschikt voor een stevige bevestiging van leidingen of kabels op harde ondergronden zoals beton, baksteen of metselwerk. Deze transparante plugclip is ontworpen voor buisdiameters van 19 tot 22mm en zorgt voor een nette en veilige installatie.
Voor de installatie van Mepac plugclips hoeft enkel een gat in de ondergrond te worden geboord waarna de plugclip hier rechtstreeks in bevestigd kan worden. De Mepac clip is vervaardigd uit UV-gestabiliseerd polyethyleen (PE), wat zorgt voor een lange levensduur. De thermisch verzinkte hardstalen veiligheidsnagel biedt extra zekerheid en stevigheid.
- Geschikt voor buisdiameter 19 - 22 mm
- Spijkerlengte is 40 mm
- Materiaal: polyethyleen (PE), UV gestabiliseerd
- Halogeenvrij
- Temperatuurbereik: -40°C tot +90°C, montage tot -20°C
Inhoud verpakking: 100 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Plugclip |
| Type | Plugclip |
| Geschikt voor diameter | 19 - 22 mm |
| Kleur clip | Transparant |
| Dubbele uitvoering | |
| Bevestigingswijze | Spijker |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Spijkerlengte | 40 mm |
| Spijkerdiameter | 2.5 mm |
| Gehard stalen spijker | |
| Met spijker | |
| Buisvergrendeling | |
| Materiaalkwaliteit | Polyethyleen (PE) |
| Met schroef | |
| Kleur | Kleurloos |