Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Mepac spijkerclip grijs 11-15mm 100 stuks | 421314
Artikelnummer: 421314 Type: SP 11/15 G EAN: 8714017213149

Mepac spijkerclip grijs 11-15mm 100 stuks | 421314
Artikelnummer: 421314 | Type: SP 11/15 G | EAN: 8714017213149
De Mepac spijkerclip 11/15mm biedt een veilige en betrouwbare manier om installatiebuizen of ronde kabels te bevestigen. Met een ontwerp geschikt voor buisdiameters van 11 tot 15mm, maakt deze grijze spijkerclip een nette en veilige installatie mogelijk.
Mepac staat voor kwaliteit en duurzaamheid. De clips zijn gemaakt van UV-gestabiliseerd polyethyleen (PE), wat een lange levensduur garandeert, zelfs bij blootstelling aan zonlicht. De thermisch verzinkte hardstalen veiligheidsnagel zorgt voor extra zekerheid en stevigheid bij het bevestigen van kabels of buizen.
- Geschikt voor buisdiameter: 11 - 15 mm
- Kleur: Grijs
- Materiaal spijker: Thermisch verzinkte hardstalen veiligheidsnagel
- Materiaal clip: Polyethyleen (PE), UV gestabiliseerd
- Halogeenvrij
- Temperatuurbereik: -40°C tot +90°C, montage tot -20°C
Inhoud verpakking: 100 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Spijkerclip |
| Type | Spijkerclip |
| Geschikt voor diameter | 11 - 15 mm |
| Kleur clip | Grijs |
| Dubbele uitvoering | |
| Bevestigingswijze | Spijker |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Spijkerlengte | 35 mm |
| Spijkerdiameter | 2 mm |
| Gehard stalen spijker | |
| Met spijker | |
| Buisvergrendeling | |
| Materiaalkwaliteit | Polyethyleen (PE) |
| Met schroef | |
| Kleur | Grijs |