Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Mepac spijkerclip transparant 16-19mm 100 stuks | 421305
Artikelnummer: 421305 Type: SP 16/19 T-100 EAN: 8714017213057

Mepac spijkerclip transparant 16-19mm 100 stuks | 421305
Artikelnummer: 421305 | Type: SP 16/19 T-100 | EAN: 8714017213057
De Mepac spijkerclip 16/19mm biedt een veilige en betrouwbare manier om installatiebuizen of ronde kabels te bevestigen. Met een ontwerp geschikt voor buisdiameters van 16 tot 19mm, maakt deze transparante spijkerclip een nette en veilige installatie mogelijk.
Mepac staat voor kwaliteit en duurzaamheid. De clips zijn gemaakt van UV-gestabiliseerd polyethyleen (PE), wat een lange levensduur garandeert, zelfs bij blootstelling aan zonlicht. De thermisch verzinkte hardstalen veiligheidsnagel zorgt voor extra zekerheid en stevigheid bij het bevestigen van kabels of buizen.
- Geschikt voor buisdiameter: 16 - 19 mm
- Kleur: Wit
- Materiaal spijker: Thermisch verzinkte hardstalen veiligheidsnagel
- Materiaal clip: Polyethyleen (PE), UV gestabiliseerd
- Halogeenvrij
- Temperatuurbereik: -40°C tot +90°C, montage tot -20°C
Inhoud verpakking: 100 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Spijkerclip |
| Type | Spijkerclip |
| Geschikt voor diameter | 16 - 19 mm |
| Kleur clip | Transparant |
| Dubbele uitvoering | |
| Bevestigingswijze | Spijker |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Spijkerlengte | 40 mm |
| Spijkerdiameter | 2.5 mm |
| Gehard stalen spijker | |
| Met spijker | |
| Buisvergrendeling | |
| Materiaalkwaliteit | Polyethyleen (PE) |
| Met schroef | |
| Kleur | Kleurloos |