Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Mepac flexbuis schroefclip gecentreerde rib grijs 16-19mm 100 stuks | 421282
Artikelnummer: 421282 Type: SB-SC16/19G EAN: 8714017604374

Mepac flexbuis schroefclip gecentreerde rib grijs 16-19mm 100 stuks | 421282
Artikelnummer: 421282 | Type: SB-SC16/19G | EAN: 8714017604374
Enkele rib voor universele grip!
Deze Mepac flexbuis-schroefclip is speciaal geschikt voor het strak bevestigen van flexbuizen met een diameter van 16 tot en met 19 mm. Door de gecentreerde rib aan de binnenzijde worden flexbuizen perfect vastgeklemd, wat zorgt voor een betrouwbare bevestiging. Dankzij het ontwerp met een enkele rib die over de volledige omtrek loopt, is deze clip universeel te gebruiken voor vrijwel alle verschillende typen flexbuizen, waardoor je geen aparte clips nodig hebt voor verschillende buizen. Daarnaast maakt de slankere vorm van deze beugel hem uitermate geschikt voor gebruik in sleuven, of voor plaatsen met minimale ruimte. De schroef is uitgevoerd met een T10 kop waardoor hij eenvoudig te monteren en demonteren is.
- Universeel voor flexbuis van 16 t/m 19mm
- Gecentreerde rib aan de binnenzijde voor perfecte klemkracht
- Universeel ontwerp met enkele rib die de volledige omtrek bedekt
- Slanke vorm, ideaal voor gebruik in sleuven
- Materiaal: polyethyleen (PE), UV gestabiliseerd
- Halogeenvrij
- Schroefkop: Torx 10 voor een slipvrije bevestiging
Inhoud verpakking: 100 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Flexbuisclip |
| Type | Flexbuisclip |
| Geschikt voor diameter | 16 - 19 mm |
| Kleur clip | Grijs |
| Dubbele uitvoering | |
| Bevestigingswijze | Schroef |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Gehard stalen spijker | |
| Breedte opening | 15 mm |
| Hoogte opening | 15 mm |
| Met spijker | |
| Buisvergrendeling | |
| Materiaalkwaliteit | Polyethyleen (PE) |
| Met schroef | |
| Schroeflengte | 30 mm |
| Schroevendiameter | 3 mm |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Bevestigingsdiepte | 10 mm |
| Kleur | Grijs |