Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Nylon Geïsoleerde Rondstekerhuls 4mm voor 0,5-1,5 mm² easy e
Artikelnummer: 151120 Type: SP 1504 HO-NY EAN: 8716643004719

Nylon Geïsoleerde Rondstekerhuls 4mm voor 0,5-1,5 mm² easy e
Artikelnummer: 151120 | Type: SP 1504 HO-NY | EAN: 8716643004719
De SP 1504 HO-NY is een geïsoleerde rondstekerhuls met een diameter van 4mm. Deze kabelschoen is geschikt voor kabels tussen de 0,5-1,5 mm2 en uitgevoerd met Nylon isolatie.
Over Super Pidg
Klemko SUPER PIDG geïsoleerde kabelschoenen zijn makkelijk verwerkbaar en presteren super goed op mechanische sterkte van de verbinding. Deze heeft gemiddeld een uittrekkracht > 60% van de doorbreekkracht van de orginele ader. Uiteraard moet dan wel een professionele krimptang worden gebruikt (zie krimptangen) . Ook de elektrische geleiding van deze kabelschoenen is van een top niveau door een optimale legering van messing met een vertinde oppervlakte.
Inhoud verpakking: 100 Stuks in Kist

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Max. spanning | 600 V |
| Isolatie | Gedeeltelijk geïsoleerd |
| Materiaal | Messing |
| Normen | Volgens UL / CSA |
| Type | Rondstekerhuls |
| Geïsoleerd | |
| Materiaal isolatie | Polyamide (PA) |
| Type connector | Huls |
| Nom. doorsnede | 0.34 - 1.66 mm² |
| Min. AWG-maat | 22 |
| Max. AWG-maat | 16 |
| AWG-bereik | 22 - 16 |
| Stekker-/plugafmetingen | Rond 4 mm |
| Kleur isolatie | Rood |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Max. stroom (Imax) | 10 A |
| Halogeenvrij | |
| Micro uitvoering | |
| Transparant | |
| Lengte (L) | 24 mm |
| Breedte (W) | 4 mm |
| Diameter (D) | 3.6 mm |
| Trilling vast / met extra binnenbus / super pidg | |
| Extra wijde ingang | |
| Bedrijfstemperatuur | 105 °C |
| Levering op band | |
| Verpakking | Zak |
| Waterdicht | |
| Lange schacht | |
| Met inspectiegat | |
| Easy entry |