Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Waterdichte soldeer Föhnparallelverbinder 2,0 - 4,0 mm²
Artikelnummer: 106030 Type: HSS 2527 PSK EAN: 8716643004573

Waterdichte soldeer Föhnparallelverbinder 2,0 - 4,0 mm²
Artikelnummer: 106030 | Type: HSS 2527 PSK | EAN: 8716643004573
Klemko waterdichte soldeerverbinders zijn ontworpen om snel en eenvoudig een zeer sterke en waterdichte verbinding te maken. Door de verbinder te verhitten zal de soldeerring gaan vloeien en de buitenmantel krimpen, door deze dubbele werking ontstaat er een betrouwbare waterdichte verbinding.
- 2.0 - 4.0mm²
- Krimpverhouding; 3:1
- Krimptemperatuur; minimaal 140ºC (ivm het vloeien van de soldeerring)
- Omgevingstemperatuur; -55ºC tot en met +125ºC
Inhoud verpakking: 50 Stuks in Kist

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type | Parallelverbinder |
| Geïsoleerd | |
| Nom. doorsnede | 2 - 4 mm² |
| Kleur | Blauw |
| AWG-bereik | 14 - 12 |
| Verbindingswijze | Parallelstekker |
| Transparant | |
| Max. spanning | 600 V |
| Stroomsterkte | 27 A |
| Isolatie | Krimpkous met Lijm |
| Lengte (L) | 42 mm |
| Diameter (D) | 4.5 mm |
| Trilling vast / met extra binnenbus / super pidg | |
| Krimptemperatuur | >140 °C |
| Waterdicht | |
| Lange schacht | |
| Met inspectiegat |