Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Klemko Mini insteek lasklem 5-polig geel 100 stuks | 101686
Artikelnummer: 101686 Type: LK2,5-5V-TRANS-YL EAN: 8716643028623

Klemko Mini insteek lasklem 5-polig geel 100 stuks | 101686
Artikelnummer: 101686 | Type: LK2,5-5V-TRANS-YL | EAN: 8716643028623
Lasklem mini 5-polig
Meerdere aders in verschillende doorsneden mogen worden toegepast omdat elke ingang zijn eigen onafhankelijk klemplaat heeft. Een meetopening maakt het eenvoudig om spanning te meten.
- Mini uitvoering
- Transparant
- Meerdere aders in verschillende doorsneden mogen worden toegepast
- Een meetopening maakt het eenvoudig om spanning te meten.
- LET OP gebruik een lasklem zonder hevel nooit meer dan één keer!
Inhoud verpakking: 100 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type | Lasklem |
| Type lasklem | Insteek |
| Aantal klemposities (apparaatzijde) | 5 |
| Aantal klemposities (installatiezijde) | 5 |
| Materiaal | Polycarbonaat (PC) |
| Kleur | Kleurloos |
| Type vergrendeling | Geen |
| Geschikt voor soepele ader | |
| Geschikt voor meerdraads ader | |
| Geschikt voor massieve geleider | |
| Aderdoorsnede soepel met huls | 0.75 - 2.5 mm² |
| Nom. spanning | 450 V |
| Nom. stroom | 24 A |
| Min. AWG-maat | 18 |
| Max. AWG-maat | 14 |
| Voorzien van meetpunt | |
| Striplengte | 11 mm |
| Zelfgeleidende kabelinvoer | |
| Max. temperatuur | 110 °C |
| Transparant |