Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Lagos XPG LED keukenspot 2.1W, 700mA, 2700K, IP44, Zwart
Artikelnummer: 876747 Type: LED-SPZ-SLIM-EWW EAN: 8716643069749

Lumiko Lagos XPG LED keukenspot 2.1W, 700mA, 2700K, IP44, Zwart
Artikelnummer: 876747 | Type: LED-SPZ-SLIM-EWW | EAN: 8716643069749
De Lumiko Lagos spot is een compacte en veelzijdige LED-spot, perfect voor inbouwtoepassingen zoals onder keukenkastjes of in vitrines. Dankzij het slimme ontwerp biedt deze spot functionele en sfeervolle verlichting op de juiste plaatsen. Wil je de spot liever als opbouwarmatuur gebruiken? Combineer hem dan eenvoudig met het Lagos opbouwhuis (art. nr. 876731) voor nog meer flexibiliteit.
- Inbouw
- 15mm inbouwdiepte
- Buitenmaat Ø65mm
- Voorzien van plug-and-play kabel voor eenvoudig aansluiten
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Spot |
| Onderdeel serie | Lagos |
| Dimbaar | |
| Lichtkleur categorie | Extra warm wit |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Dimbaar fase afsnijding | Leeg |
| Lichtstroom | 0 - 215 lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 102 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 215 lm |
| Nom. stroom | 0 - 700 mA |
| Nom. spanning | 3 - 3 V |
| Spanningstype | DC |
| Max. systeemvermogen | 2.1 W |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Stralingshoek | 90 ° |
| Inbouwhoogte | 15 - 15 mm |
| Lengte | 65 mm |
| Breedte | 65 mm |
| Hoogte/diepte | 15 mm |
| Buitendiameter | 65 mm |
| Inbouwbreedte | 58 - 61 mm |
| Inbouwdiameter | 58 - 61 mm |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP44 |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor pendelophanging | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Geschikt voor lampvermogen | 2.1 - 2.1 W |
| Geschikt voor truss montage | |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | |
| Geschikt voor stroomrailmontage | |
| Geschikt voor klemmontage | |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Met bewegingssensor | |
| Met lichtsensor | |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met lichtbron | |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | |
| Lamphouder | Modulair spots |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | |
| Type ledchip | XPG LED |
| Lichtkleur | 2700K |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Afwerking oppervlakte | Gespoten |
| Reflector | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Geschikt voor opbouwmontage | |
| Geschikt voor inbouwmontage | |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | |
| Materiaal afdekking | Glas opaal |
| Aansluitkabel | 200 cm |
| Dimbaar 10 V | Leeg |
| Dimbaar DALI | Leeg |
| Dimbaar DSI | Leeg |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Leeg |
| Dimbaar fase aansnijding | Leeg |
| Dimming programmeerbaar | Leeg |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Leeg |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Lichtuittrede | Direct |
| Inbouwhoogte/diepte | 15 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Stekker |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM1 |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Leeg |
| Compatible met Google Assistant | Leeg |
| Energie-efficiëntieklasse | A++ |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | |
| Met aanwezigheidsmelder | |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Met IFTTT ondersteuning |
