Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Aluminium Venice XPG LED spot 2.1W, 700mA, 4000K, IP44
Artikelnummer: 876640 Type: LED-SPOT-NW EAN: 8716643036413

Aluminium Venice XPG LED spot 2.1W, 700mA, 4000K, IP44
Artikelnummer: 876640 | Type: LED-SPOT-NW | EAN: 8716643036413
De Lumiko Venice XPG LED-inbouwspot combineert een hoge lichtopbrengst met een compact ontwerp. Dankzij de kleine inbouwmaat is deze spot geschikt voor diverse toepassingen: o.a. als basisverlichting in plafonds of sfeerverlichting in koven, kasten en nissen. Met de IP44 waterdichte behuizing is hij ook ideaal voor buitengebruik zoals onder luifels, in tuinhuizen, veranda's en carports. De spots kunnen eenvoudig worden toegepast in bestaande halogeenarmaturen met een MR16 (50 mm) lichtbron. Voor een snelle installatie is de spot perfect te combineren met de Lumiko minidriver (art. nr. 860304).
- Zaagmaat Ø45mm
- Doorsnede Ø50mm
- Diepte slechts 27mm
- 2.1W, 700mA
- 215 Lumen
- IP44 (spatwaterdicht)
- Incl. plug and play connector
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Spot |
| Onderdeel serie | Venice |
| Montagewijze | Inbouw |
| Dimbaar | |
| Lichtkleur categorie | Natuurlijk wit |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Dimbaar fase afsnijding | Leeg |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 102 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 215 lm |
| Nom. stroom | 0 - 700 mA |
| Nom. spanning | 3 - 3 V |
| Spanningstype | DC |
| Max. systeemvermogen | 2.1 W |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Stralingshoek | 35 ° |
| Inbouwhoogte | 27 - 27 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte/diepte | 27 mm |
| Buitendiameter | 50 mm |
| Inbouwbreedte | 44 - 44 mm |
| Inbouwdiameter | 44 - 44 mm |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP44 |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Accessoire |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor pendelophanging | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Geschikt voor lampvermogen | 2.1 - 2.1 W |
| Geschikt voor truss montage | |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | |
| Geschikt voor stroomrailmontage | |
| Geschikt voor klemmontage | |
| Verstelbaarheid | Draaibaar en zwenkbaar |
| Met bewegingssensor | |
| Met lichtsensor | |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met lichtbron | |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | |
| Lamphouder | Modulair spots |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | |
| Type ledchip | XPG LED |
| Lichtkleur | 4000K |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Geschikt voor opbouwmontage | |
| Geschikt voor inbouwmontage | |
| Optiek | Lens |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Aansluitkabel | 100 cm |
| Dimbaar 10 V | Leeg |
| Dimbaar DALI | Leeg |
| Dimbaar DSI | Leeg |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Leeg |
| Dimbaar fase aansnijding | Leeg |
| Dimming programmeerbaar | Leeg |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Leeg |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Lichtuittrede | Direct |
| Inbouwhoogte/diepte | 27 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Stekker |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM1 |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Leeg |
| Compatible met Google Assistant | Leeg |
| Energie-efficiëntieklasse | A++ |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | |
| Met aanwezigheidsmelder | |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Met IFTTT ondersteuning |
