Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Juno LED module, 18W, 500mA, 36V, 1850 lumen, 3000K
Artikelnummer: 868312 Type: LM-EG18-UGR-WW EAN: 8716643061873

Juno LED module, 18W, 500mA, 36V, 1850 lumen, 3000K
Artikelnummer: 868312 | Type: LM-EG18-UGR-WW | EAN: 8716643061873
Juno module met een specifieke lage UGR. Deze uitvoering van de Juno downlight is modulair van opzet. U heeft met deze downlight module de keuze uit verschillende accessoires zoals witte trims, zwarte trims of opbouwbehuizingen.
De ledchip is een 18W COB led in de kleur warmwit 3000K en geeft een lumenstroom van 1850lumen.
Optionele driver
Door de optionale driver kan deze downlight volledig naar wens aangestuurd worden. De Juno downlighter kan aangestuurd worden door constante stroominstellingen tussen de 110 en 500 mA. Daarmee vervangt deze downlight eenvoudig 2x 18 Wtt PL tot aan 1x 7 W PL armaturen.
Kiest u voor de opbouwbehuizing of de pendel dan is een 500mA driver bijgeleverd in de behuizing
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Downlighter |
| Onderdeel serie | Juno |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Type | Rond |
| Bedrijfsstroom | 110 - 500 mA |
| Spanningstype | DC |
| Lampspanning | 36 - 36 V |
| Lichtkleur | 3000K |
| Lichtstroom | 0 - 1850 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 1850 lm |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Externe driver benodigd | |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Aantal Led's | 1 |
| Kleur | Wit |
| Type ledchip | COB LED |
| Aansluitwijze | Accessoire |
| Aansluitkabel | 50 cm |
| Optiek | Reflector |
| Diameter | 145 mm |
| Lengte | 145 mm |
| Breedte | 145 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Inbouwdiameter | 123 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Stralingshoek | 90 - 90 ° |
| Lampvermogen | 18.4 - 18.4 W |
| Dimbaar | |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Lichtkleur volgens EN 1 | Warmwit < 3300 K |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM1 |
| Specifieke lichtstroom | 0 - 103 lm/W |
| Bedrijfsspanning | 36 - 36 V |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Geschikt voor matrixsignalering | |
| Geschikt voor verkeerslicht | |
| Geschikt voor railverkeer | |
| Geschikt voor algemene verlichting | |
| Geschikt voor mobiel verkeerslicht | |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |

