Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Aansluitset voor IP67 RGBW ledstrip
Artikelnummer: 860947 Type: LLS67-ASS-RGBW-14 EAN: 8716643079267

Aansluitset voor IP67 RGBW ledstrip
Artikelnummer: 860947 | Type: LLS67-ASS-RGBW-14 | EAN: 8716643079267
Aansluitset tbv IP67 RGBW ledstrips, met aansluitkabel (tbv solderen), siliconen aansluithuls en siliconen eindkap.
Verwerk met Lumiko afdichtkit (860942)
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Kleur | Wit |
| Voor ledstrip breedte | 14 - 14 mm |
| Type connector | Aansluitkabel |
| Type toebehoren/onderdelen | Aansluitset |
| Toebehoren | |
| Onderdeel | |
| Voor PCB breedte | 12 mm |
| Type Connector | Soldeer |
| Kabellengte | 30 cm |