Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Bolero LED spot, 7W, 700mA, 650 lumen, 3000K, rond verzonken
Artikelnummer: 868652 Type: LD-7W-RVZ-WW EAN: 8716643062719

Bolero LED spot, 7W, 700mA, 650 lumen, 3000K, rond verzonken
Artikelnummer: 868652 | Type: LD-7W-RVZ-WW | EAN: 8716643062719
Met de Lumiko modulaire "Plug & Play" vooraf samengestelde armaturen bent u snel op weg in een hoogwaardige verlichtingsoplossing. Deze spots zijn een afspiegeling van de meest gecombineerde accessoires uit het Lumiko modulair programma.
Deze Kant en klare Bolero led spot heeft een vermogen van 7W inclusief een rond verzonken armatuur. De buitendiameter is 82mm en de complete spot heeft een inbouwdiepte van 95mm. De spot ligt verzonken in het armatuur en zal daardoor niet hinderlijk verblinden.
De extra warme lichtkleur (3000K) zorgt voor sfeervolle verlichting in uw project. Met zijn 7W ledchip weet deze spot tot wel 650 lumen te produceren. Samen met de andere eigenschappen als een reflector met een hoek van 30 graden, Een consistente lichtkleur tussen verschillende spots en de compactheid maakt deze spot ideaal voor veel verschillende projecten.
Flexibel aansturen
De Lumiko led verlichting gaat uit van het principe van een losse driver. Hiermee zorgen we voor een lange levensduur en de mogelijkheid om de spots flexibel aan te sturen. Zo kunt u kiezen uit drivers die dimbaar zijn via fase-afsnijding, 1-10V of Dali. De spot is hiermee zowel toe te passen in domoticaprojecten als stand-alone.
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Spot |
| Onderdeel serie | Bolero |
| Montagewijze | Inbouw |
| Dimbaar | |
| Lichtkleur categorie | Warm wit |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom | 0 - 650 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 650 lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 93 lm/W |
| Nom. stroom | 0 - 700 mA |
| Nom. spanning | 9.5 - 9.5 V |
| Spanningstype | DC |
| Max. systeemvermogen | 6.6 W |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | |
| Stralingshoek | 30 ° |
| Inbouwhoogte | 95 - 95 mm |
| Lengte | 44 mm |
| Breedte | 44 mm |
| Filterdiameter | 44 mm |
| Buitendiameter | 82 mm |
| Inbouwdiameter | 77 - 77 mm |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor pendelophanging | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Geschikt voor lampvermogen | 6.6 - 6.6 W |
| Geschikt voor truss montage | |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | |
| Geschikt voor stroomrailmontage | |
| Geschikt voor klemmontage | |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Met bewegingssensor | |
| Met lichtsensor | |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Met lichtbron | |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | |
| Lamphouder | Modulair spots |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | |
| Type ledchip | COB LED |
| Lichtkleur | 3000K |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Hoogglans |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Geschikt voor opbouwmontage | |
| Geschikt voor inbouwmontage | |
| Optiek | Reflector |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | |
| Geschikt voor opname van lichttechnische toebehoren | |
| Aansluitkabel | 50 cm |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Lichtuittrede | Direct |
| Aantal polen | 2 |
| Energie-efficiëntieklasse | A++ |
| Met aanwezigheidsmelder | |
| Niet dimbaar | |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Lichtsterkte | 0 cd |